Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC eMail Posta ládámban...

Kalkutta kérdése:

UPC eMail Posta ládámban miért nem látom se a régi, se az új beérkező leveleket, ha én nem töröltem ki azokat?

Figyelt kérdés

A UPC eMail Posta ládámba belépve a Beérkező levelek posta ládám üres.

Miért nem látom, ha UPC-n belépek és miért látom az Outlook Expressben őket, de ott sem mindet, valamint ha szinkronizálom az Outlook Expressben a Jelszavam megadásával, mivel PopTray-t használok, immár több éve hiba nélkül és miután a szinkronizálást elvégzem a PopTray-ből is eltűnnek a Levelek és csak, ha új levél jön meg, azt látom, de a régieket nem...

Mit állítsak mire ? ...

Sajnos nem jövök rá...

Outloook Expressben lehet a gond vagy a UPC

Érdekes, hogy más eMail esetében a PopTray-ben látom a bejövő leveleket, csak a UPC-s levél ládámból tűntek el a leveleim vagy valami beállítási gond. ?

De hát hogy, ha én nem állítottam el semmit... ?

Egy még amit észre vettem, hogy ha a levél képet is tartalmaz, azt a PopTray-en keresztűl, már egyik fiókomba érkező levelemben sem látom az esetleges képet, sőt van olyan üzenet is, amint a PopTray-t megnyitom a Levél tartalma olvashatatlan és mikor az Open-el az OutLook Expresssel nyitom meg a PopTray-en belül, akkor semmi nem jelenik meg a levélből.

De ha be lépek Pl. a Freemailes Leveles ládába Directbe, akkor ott megjelenik az üzenet is és az esetleges Kép vagy képek is...

Mit és hol nézzek meg, hogy mit és mire kell állítani be jelölni... ?


Várom a segítő kész válaszokat...


Köszönöm előre is...



2012. szept. 10. 18:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Hát senkivel nem fordult még elő ilyen, akkor nálam miért tűnik el minden levelem a hivatalos UPC eMail fiókomból... ?:(
2012. okt. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!