Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook imádókhoz lenne 2...

Facebook imádókhoz lenne 2 kérdésem. - képek láthatósága csak ismerősöknek, ezt hogyan lehet beállítani? - Saját ismerőseim láthatóságának elrejtése, s ezt hol kell? Régebben egyszerűen meg lehetett találni. Vagy kivették ezeket a funkciókat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 09:34
 1/6 djkdj válasza:

1.0.acebook.com (internet explorerböl 7-es 8-as viszi csak de cromen firefoxon stb.. rendesen megy

2.beállitások

3.adatvédelem

4.beállitod ahogy akarod és késsz is a müvelet:)

2012. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ott nézegettem,de nem találtam.

Konkrétan hol mondod?

Ismerősökre,képekre külön nem mutatott semmit. Csak bejegyzésekre,alkalmazásokra.

2012. szept. 12. 12:00
 3/6 djkdj válasza:
én ezt igy tudom ,bocsi de másképpen nem tudom én
2012. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bár én nm vok fénybusz imádó, de utána néztem. Képek láthatósága csak ismerősöknek: az adott kép, album, szerkesztése és ott a másik kérdésedre is a szerkesztésen belül. Csak után kéne járni..
2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi,s valóban... :)
2012. szept. 12. 13:40
 6/6 anonim válasza:
Szivi:)
2012. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!