Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deviantart - hogyan lehet...

Deviantart - hogyan lehet Preniumot szerezni? És mit lehet "kapni" érte? Több kérdés.

Figyelt kérdés

Már vagy két éve töltögetek fel dolgokat a weblapra, mégsem tudom sokszor, mi-mire való!


- Hogyan kell például hangulatjeleket írni? :) (Nem az alapokra gondolok, hanem például... ikonméretűekre)

- Meddig tudok kiváltságos (preniumos) maradni? Egyáltalán megéri?

- Hogyan lehet kicsinosítani az adatlapot? (Szimpla zöld háttér helyett:) )

- Hogyan lehet PONTOKat szerezni Llámák helyett? Egyáltalán... mire jó a Lláma? :DD



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2012. szept. 13. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hangulatjeleknek vannak kódjaik, de most meg nem mondom, hol lehet megtalálni a listát. A FAQ-ban valahol biztos.


Prémium szerintem fölösleges, van pár extra rá, pl. hogy a blogodnak nem muszáj olyan foszöldnek lennie, hanem csinálhatsz rá saját dizájnt, írhatnak kritikákat a képeidhez az emberek (nem szoktak, mert lusták) stb. Ja, meg elvileg prémiumosoknál nincsenek reklámok, de azt ingyen is megoldhatod adblock programmal. Időszakokra lehet venni, pár hónapra, egy évre, akár több évre is. Én ajándékba kaptam egyszer valakitől egy évet. Úgy elég drága, ha magadnak veszed.


Az adatlapon sehogy se tudod a hátteret megváltoztatni, csak a blogon, a fentebb említett módon.


Pontgyűjtés úgy van, hogy kezdhetsz ilyen adományozást az oldaladon, ez mindenkinek van, nem csak prémiumosoknak. Én azt csináltam, hogy idegeneknek adogattam lámát meg kommenteltem, és akkor feljöttek az én oldalamra, látták, hogy gyűjtök pontokat és adtak párat, így a semmiből olyan 400 pontot összeszedtem, de még gyűjtök, mert akarok venni DA-s pulóvert. Meg néha nagyon ritkán vannak olyan akciók, hogy adsz lámát valakinek és ő ad érte egy pontot, de már elég rég volt ilyen utoljára. Amúgy a láma nem jó semmire. Kb. 2-3 éve valami áprilisi tréfa volt az egész lámás dolog, akkor utána egy ideig felkapott volt, mindenki mindenkinek dobálta a lámákat, de ma már senkit nem érdekel.

2012. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Esetleg megleshetem a galériádat? Kíváncsi vagyok rád! :)
2012. szept. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!