Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szokás ezt csinálni...

Miért szokás ezt csinálni YouTube-on?

Figyelt kérdés

Most ez az új sláger: http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

Minden 2. kommentelő leírja nagy betűvel ahol él...ennek mi értelme? xD



2012. szept. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés. Én is nagyon sok videonál láttam ilyeneket. (Az egyiknél pl a magyarokat szidó kommentet találtam... az ilyenekhez azért odairok.)

Egyébként szerintem semmi értelme nincs.

2012. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lol:D top comment: k*wa XD

És ennek mintájára irkálnak országneveket:D

De bátyám szerint valamilyen nyelven kanyart jelent:D

2012. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A távol-keleti művek eddig mindig csak helyi szenzációk voltak, vagy kis létszámú szubkultúr körökhöz jutottak el és maradtak pár ezer ember között megosztva.

Ez a szám viszont világhírű lett, így aki nézi az leírja hogy honnan teszi, ezzel jelezve hogy kikhez jutott már el. Elég csak elkezdeni egy embernek, utána sokan rákapnak, és ezt sok helyen el lehet játszani még (ha általánosságban nézed a jelenséget).


Ugyanilyen még a like-ért kuncsorgó üzenetek (like-olj ha ez van, ha az van, csak valamelyik szerencsétlen tűnjön ki a többi közül a felértékelt válaszaival).

2012. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, valaki meg azt írta kommentbe, hogy "I'm gay" OMG XD Majd még visszanézek a vidihez:)
2012. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a k*rwa amúgy azt jelenti mint nálunk csak lengyelül :D csak ők w-vel írják
2012. szept. 13. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
azt vágom:D beírtam fordítóba:D
2012. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!