Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Semmilyen funkció nem működik...

Semmilyen funkció nem működik a facebookon! Másnak jó? Mit csináljak vele? Segítsen valakíííííííí

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálad lesz a gond, nekem megy. Amúgy azt ajánlom, cserélj billentyűzetet, ezen beragadt a hosszú í. Pontosan mi az a semmilyen funkció? Nem tudsz semmire rámenni?
2012. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a világvége! ÁHHHHHHHHHHHH!
2012. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, semmi nem működik! Az üzeneteket nem lehet megnézni, mert csak tölti, tölti és tölti, de nem nyitja meg, a képeket szintén nem nyitja meg, nem lehet megosztani, ha rákattintok azonnal felugrik a lap tetejére.

És, igen, ez Nekem tragédia, mert Én nem szórakozni járok a facebookra! Most is írt valaki, de nem tudom megnézni, e-mail címet kell kérjek mindenkitől, mert a facebookon nem tudok üzenetet, képeket küldeni, pedig fontos lenne!

2012. szept. 14. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld az F5-öt. Ha nem jó akkor azzal a szerverrel lehet valami gubanc amelyiken a Te profilod is van.
2012. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!