Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hamis regisztráció a hi5ön....

Hamis regisztráció a hi5ön. Mi a teendő? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Egy barátom ma írt, a segítségemet kérte, a hi5.com- on készítettek róla egy hamis adatlapot. Hergelésként bejelölték az igazi adatlapját barátnak, de ő nem igazolta vissza őket. Az adatlap privátba van téve, így azt sem tudjuk megnézni, mi mindent írtak rá, csupán a kép látható, ami kissé át van alakítva. Mi a teendő? Van olyan funkció a hi5ön, amivel kamu adatlapot szüntethetünk meg?
2009. júl. 30. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Aljasság. Tavaly én is kaptam a "Hi5 barátkérő" emaileket, nem regiztem, ennek ellenére a (név)@info.com email címmel vírosus "barátkérőkkle" árasztottak el mindenkit a címlistámról, még a főnököm is kapott. Azonnal törölje magát a Hi5-ről, mert nemcsak visszaélnek az adataival, de még vírusos lesz a gépe is.
2009. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azt tartom aljas dolognak, hogy retkek ilyet készítenek róla...
2009. júl. 30. 23:11
 3/6 A kérdező kommentje:

a kérdésre egyébként megvan a válasz:

[link]


Itt tudjuk jelenteni.

2009. júl. 30. 23:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült jelenteni, még ma törölték a hamis regisztrációt :)
2009. aug. 1. 00:56
 5/6 anonim válasza:

DE itt hogyan kell jelenteni?

NEkem az a problemam, hogy csinaltam regebb 2 hi5 fiokot. de nem tudom a kodokat hozzajuk.

2011. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elozo...+ es szeretnem torolni mindkettot,
2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!