Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Olvastam egy érdekes cikket és kíváncsi lennék a véleményetekre: [link] szerintem ledöbbentő!

#internet #cikk #érdekes cikk
2012. szept. 15. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a kezdőknek tudnak újat mondani.

Aki már, kb. 8 éve netezik és több oldalt is látott, annak ez már nem újdonság.

2012. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

A dolog elég kézenfekvő nem is értem miért kell ilyesmin meglepődni.

"közösségi" oldalakon sok olyan információt is megosztanak az emberek amit amúgy nem kéne vagy nem tenné normális esetben.

Kicsit túl van ugyan párázva a dolog de ha nincs az embernek "vaj a füle mögött" miért is kéne ilyesmitől félni ?!

Teszem azt egy állásinterjú előtt már alap hogy a munkáltató rákeres a delikvensre a neten ha nem Kovács Gézának hívják hanem valami egyedi családnévvel illette a sors akkor nem tart sokáig információkat beszerezni valakiről még amatőr szinten is, de akár az is gyanús lehet ha semmilyen információ sincs.

Konkrétan már én is csináltam ilyet nem egy esetben :)

Beszállító vagy új kollega esetében rákerestem ki fia borja is lenne az illető, és igen volt már hogy negatív döntés született mert olyan információk voltak a neten az egyénről.

Ez van az embernek nem árt oda figyelni milyen saját vagy kényes információkat oszt meg a neten másokkal, egy durvább bulis foto pl. simán kihathat ma már a karrierjére.

2012. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos, hogy nem érdemes mindent megosztani a közösségi oldalakon, de engem ettől függetlenül meglepett, hogy külön oldalak vannak, amelyek leellenőrzik a felhasználókat! Lehet, hogy én nem netezek eleget :) Bár jobban átgondolva, ennek is megvannak az előnyei!
2012. szept. 15. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért is?

Van aki megírta, hogy mikor nem lesz otthon és épp akkor történt a betörés nála. Igen, kifigyelték a rablók. Ezért is, alig lehet látni ehhez hasonló cikkeket.

Nem hiába mondják, hogy legyél óvatos!

Van amikor a képből kinézik, hogy hol dolgozol, merre vagy éppen...

2012. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!