Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendszeresen előfordul, hogy...

Rendszeresen előfordul, hogy írok valakinek fb-on, és nem válaszol, pedig látom az üzenőfalán, hogy kiír dolgokat, fenn van. Ez azért van, mert nem kapják meg, vagy mert b. sznak válaszolni?

Figyelt kérdés
Elnézést, de komolyan irtó idegesítő. Olyan érzés, mintha direkt nem hallanák meg, eleresztenék a fülük mellett, amit mondok. Mintha válaszra se méltatnának. Miért nem lehet válaszolni az üzenetekre? Most is írtam egy lánynak már két napja, akibe bele vagyok zúgva, és látom, hogy most pár perce tett ki valamit. Tehát meg kellett kapnia az üzenetemet, nem? Vagy ez esetleg a fb hibája? És mielőtt azt mondanátok, hogy tojik rám: ez már mással is előfordult, többször is.
2012. szept. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak gondolkodik, hogy mit válaszoljon
2012. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz, akkor már a harmadik napja "gondolkodik..." Most is látom, hogy fenn van egyébként.
2012. szept. 16. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán nem érdekled, én is jártam így lányokkal
2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert a fb egy rakás$zar 1 éve töröltem magam és nem bánom, van email, telefon, skype, viber, és jónapot utálom az összes mocsok $zar közösségi szájtokat, akik abban látják a profitot hogy rengeteg információt begyűjthetnek és küldözgetnek a telodra meg lakcímedre minden $zar reklámanyagot. és akkor finom voltam...
2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!