Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Ipod-ot A routerem...

Vettem egy Ipod-ot A routerem "WiFi-s" és le van kódolva így nem tudok netezni. Hogy lehet megváltoztatni a jelszót vagy valamit kezdeni vele hogy normálisan tudjak netezni? A jelszó elveszett/elfelejtettem.

Figyelt kérdés
Ne hidjétek hogy a szomszédét akarom lopni....
2009. júl. 31. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
beírod böngészőbe az asztali vagy laptopodon (amin éppen van net a rotuerről) szóval beírod hogy 192.168.0.1 és esetleg kér nevet akkor általában a router hátulján megtalálod de nagy átlagban ez a név: admin a kódot pedig próbáld üresen hagyni lehet hogy nem kódoltad le, ha bejutottál a beállításokhoz akkor már könnyen megtudod nézni vagy változtatni a wifi kódját.
2009. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem értem

hova kéne beírni a számokat?

2009. júl. 31. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
böngészőn belül hova? mind1 mien böngésző? operát használok
2009. júl. 31. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
akkora opera-ba ott ahova beírod a webcímeket pl gyakorikerdesek.hu oda írd be a 192.168.0.1-et is
2009. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki :

Hiba!

Nem lehet kapcsolódni a távoli kiszolgálóhoz


[link] cím, melyet meg akart nyitni, jelenleg nem elérhető. Győződjön meg róla, hogy a webcímet (URL) helyesen írta be, majd próbálja meg újratölteni a lapot.

Ellenőrizze, hogy az internetkapcsolata aktív, és nézze meg, hogy más alkalmazások működnek-e, melyek ugyanezt a kapcsolatot használják.



neem nyitja meg

2009. aug. 1. 18:33
 6/8 A kérdező kommentje:
valaki segtsen
2009. aug. 12. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Miután gondolom a te routeredről van szó, igy feltételezem azt is, hogy meg van hozzá az a kis papirocska ami a dobozban volt! Azon le van irva, hogyan kell konfigurálni a routered.

Nálam egyébként 192.168.1.1

De alapértelmezett beállitásban nincs levédve jelszóval, tehát simán használhatnád az ipoddal....

2009. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már megvan a kód..

elfelejtettem a nagybetűket..

2009. szept. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!