Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani, hogy a...

Hogy tudom beállítani, hogy a laptopomon a vezetékes internet legyen az alapértelmezett, viszont ha nincs vezeték, akkor automatikusan csatlakozzon a wifire?

Figyelt kérdés
A sima netkábeles netem nagyságrendekkel gyorsabb, mint a wifis. Mégis általában a gép bekapcsolásakor automatikusan a wifihez kapcsolódik. Szeretném, ha mindig a vezetékeshez kapcsolódna, de mivel sokszor csak anélkül tudom használni a laptopom (itt a lakásban), ha nincs vezeték, automatikusan csatlakozzon a wifihez. Win7-em van. Köszönöm a segítséget.

2012. szept. 17. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
fn+F4 vagy jó lenne a laptop tipusa
2012. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felcsatlakozik a wifire nem biztos, hogy azt fogja használni. Ahogy én tapasztaltam a gyorsabb kapcsolatot részesíti előnyben és ha van kábel, akkor azt használja.
2012. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Start - Vezérlőpult - Hál. kapcsolatok - itt nyomd meg az ALT bill.-t. Válaszd a speciálist, majd a Speciális beállításokat.

A listában tedd előre a vezetékest a zöld nyíllal.

2012. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11:01 -nek

miért jó,ha Altot nyomunk,

és milyen zöld nyílról beszélsz ?

2012. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a Windows 7-ben az ALT billentyű jeleníti meg a menüsort, ahol a Speciális menü van.
2012. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, kihagytam hogy az Adapterbeállítások módosításában van a hálóz. kapcsolatnál.

Teszek fel képet.

2012. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van.

2012. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!