Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemesebb levelező programból...

Érdemesebb levelező programból (outlook, mozilla thunderburd, stb) -ből lekérdezni a leveleket, mint böngészőprogrammal?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy melyikkel célszerűbb nézni a leveleket.
2009. júl. 31. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt neked kell eldöntened.

Én szeretem a levelezőprogramokat, mert egyszerűbb velük a levelek nézegetése.

Utálom őket, mert el kell külön indítani, vagy hagyni kell, hogy fusson a háttérben.


Ha mégis levelezőprogrammal akarod nézegetni a leveleid arra vigyázz, hogy úgy állítsd be, hogy ne törölje le a leveleidet a szolgáltató szerveréről. Jó az, ha megvannak egy biztonságos központi helyen.

2009. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a gmail webes felületét használom,és nem látok okot rá,hogy levelezőklienst állítsak be.Nekem tökéletesen megfelel,gyors,mint a villám.
2009. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja...


Alternatívaként a gmail notifiert használom,ami szinte azonnal jelez a tálcán,ha új levelem érkezik.


[link]

2009. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox mellett nagyon jól használható a Mozilla Thunderbird, én abból nyitom meg a Gmail, Citromail postafiókokat. Nagy előnye, hogy nyugodtan böngészhetsz, lejátszhatsz videókat, szörfölhetsz a neten, a levelező fut a háttérben és ha érkezik valami, kiteszi a boritékot a Tálca jobb sarkába. Ugyanúgy vannak hozzá Addons-ok, mint a Firefox-hoz, sőt van olyan is, hogy megnyitja a linkeket, mini böngésző a levelezőben (ThunderBrowse a neve).
2009. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Postagalambom van (Thunderbird), innen letöltheted. Mindent a programról:

[link]

2009. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ESET Smart Security 3.0 van a gépeden, ahhoz jobb az Outlook Espress (nem Outlook, az más). Ez a Ennek ellenőrzése beállítható benne. Az ESS 4.0 a Mozilla Thunderbirdet is tudja már ellenőrizni.
2009. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai oldal, Vezérlőpult, Programok telepitése, törlése: itt kell beállítani, mi legyen az alapértelmezett böngésző stb. A levelezőt is itt állíthatod be.
2009. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Webesen, böngészőből esetleg könyvtárban, vagy netkávézóban szoktam néha levelezni. Jobban szeretem a levelezőt, nekem Outlook Espress-em van, benne indamail, citromail és freemail postafiókok.
2009. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!