Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged a gép csatlakozni a...

Nem enged a gép csatlakozni a nethez, nem üthetek be jelszóhoz betűt. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Lakótársaim mindannyian tudnak csatlakozni, csak nekem van problémám vele. Az összes látható hálózat közül 3 van olyan (közte a sajátunk), amit más programmal próbál megnyitni. Ez a valami a Wi-Fi Protected Setup varázsló. Ez a probléma? És hogy tudnám kiküszöbölni? Letiltani, törölni lehet?

A súgót sem nyitja meg a gép, ezért az sem segít :/

ha kiválasztom a hálózatot, majd a tovább gombra nyomok, jelszót kér, DE: csak számokat lehet beírni, egy betűt sem fogad el, illetve összesen 8 karaktert enged beütni.

Mit lehet csinálni ezzel a sz..ral, hogy engedjen csatlakozni?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. szept. 19. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

hogyan lehet valójában kiiktatni ezt? Nem tudom a megoldást, és dühítő nagyon! Tudsz valami megoldást rá? Nem BlackBerrym van, hanem Dell laptopom. Valami? Bármi segítség jól jön!

Köszönöm!

2012. szept. 19. 22:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldaaaaaaaas! :)

az Intel PROSet/Wireless helyett atadtam a kezelest a Windowsnak, es igy problema nelkul beirhattam a jelszot.

Jupiiiii! :)

2012. szept. 19. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!