Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Miskolci egyetem kollégiumáb...

A Miskolci egyetem kollégiumában fogok tartozkodni. Milyen internetet ajánlotok nekem, ami olcso is, es laptophoz valo? Arakat is kerek. (pl.2600/ho)

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban nincs internet hozzáférés?én úgy tudom van!érdeklődj utána!
2009. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
T-Com mobilnet is lehetséges.
2009. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ez a T-com, mennyibe kerül havonta, korlátlan letöltés??
2009. júl. 31. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyiba kerül kb. mint az ADSL internet, de szerintem azok nem korlátlanok, meg egyébként is gagyi.
2009. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vodánál is van mobilnet, olyan is, hogy kártyás. Meg kell venni a sticket (10 ezer), aztán feltöltőkártyával netezhetsz. Nincs hűségnyilatkozat, se korlátozás. Nézd meg itt: www.vodafone.com. Azt nem tudom, van-e ott normális térerő.
2009. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem két éve van mobilnetem, sokat fejlődött azóta, az új laptopok és asztali gépek már felismerik, gond nélkül megy szélessávon. Most is azt használom. Csak az 5G sok letöltéshez kevés, a 10G meglehetősen drága.
2009. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:08

ha feltöltőkártyával netezel akkor percenként fizetsz, vagy letöltött adatmennyiségért?

2009. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért nem irtok fel árakat??? nekem korlátlan letöltés kellene.... de ukrajnában lakom,és enm tudom az árakat... ha már 1x segitetek, akkor légszive normálisan!!
2009. aug. 1. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg, három cég van: www.vodafone.hu, www.telecom.hu, www.pannon.hu. Sokféle díjcsomag, lehet választani. Nekem Interbet Fix van szélessávú, 5 G (5000 MB) a korlát, havidij 5500 ft. Van adatkártyás, USB modemes, stickes, pentdrive-stickes, nagy a választék. Olyan SIM kártya kell bele, mint a mobilba. De ez nem nagy letöltésekre való.
2009. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
A Miskolci Egyetem területén (az Egyetemvárosban) tavaly mindenhol kiépítették a WIFI-t. Ha alkalmas a laptopod fognod kell vele, plusz a koliban van vezetékes net is.
2009. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!