Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on a pénzkeresés csak...

Youtube-on a pénzkeresés csak saját videókkal történhet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra h mondjuk felteszem egy híres zenész/dj számát, és azzal "keresek pénzt..."

2012. szept. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Azzal nem kereshetsz pénzt.

Youtube partnernek kell lenned, hogy pénzt keress vele. Ennek feltétele napi 1000 néző.

Ha szerzői jogok által levédett dolgokat töltesz fel, akkor először figyelmeztetnek, majd szüntetik a partnerséget, a videót tiltják és az is lehet, hogy törlik a felhasználói fiókodat.

2012. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2012. szept. 20. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Haha...

Már akkor is szokták törölni a videót, ha híres zenész/dj számát felteszed, ebből is volt már eset.

2012. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemkell napi nézettség, mert én most kezdtem egy hete és 77 az össz, mégis meghívott a youtube partnernek, amin még én is csodálkozom.


Alapfeltételek:

- Ne reklámozz, vagy jelezd ezt egy opcíóval, ami partner esetén ott lesz a szerkesztésnél.

- Ne tölts fel 3. féltől származó anyagot: --> Vagyis jogilag védett zenét ---> Vagyis amit kérdeztél.

- Ha aláhangot akarsz, háttérzene lehet csak.


Na meg ne kattints még 1x se egy linkre se a hirdetésen, mert akkor rögtön ugrik a partnership.


Szóval ennyi a lényeg. Legyen saját "tapasztalatod" akár élettörténeted vagy életfilód de arra nemigen kap még rá a Youtube. Én "oktatok" saját tudásból (igaz 1 hete kezdtem, de azért rekord partner lettem xd)

2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: kivâncsi vagyok a videóidra. Elküldenéd a linket? Elöre is köszönöm!
2012. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd csak:


https://www.youtube.com/watch?v=mtKidqIoFSw


Ezen is ott a reklám. Vagyis bizonyított hogy "partner" lettem.


Amúgy meg, nem 77 csak 17. Elírtam.

2012. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 JokerMagic válasza:
azt meg tudná valaki mutatni(vagy mondani) hogyan lehet You Tube-ot ˇpénzkeresősséˇ megcsinálni?
2013. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a videó már nem érhető el. Mi történt?
2014. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vétett a szabályok ellen, uszott a pénzkeresése reklámmal együtt. Nem kellett volna olyan nagyképűen nyilatkoznia!
2014. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!