Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube küldött egy üzenetet...

Youtube küldött egy üzenetet erről a bevételszerzős dologról. Keresett már valaki pénzt ezzel? Lenne még pár kérdésem ha van valaki aki tapasztalt ebben.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha youtube partnerség, akkor azzal lehet pénzt keresni, de ahhoz napi 1000 néző kell.

Most az összes youtube felhasználónak küldtek e-mailt, hogy szerezhet pénzt a videóival, de ez nem ugyanaz, mint a partnerség. Lehet neked is ezt küldték.

2012. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Hát ennyi sajnos még nincs, de köszi a választ!

Amúgy akinek meglenne a napi 1000 néző az mennyit keresne vele?

2012. szept. 20. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
10 nézettség után jár napi 0,01 dollár.
2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Egy kérdés:


Én kaptam egy e-mailt, de kellett egy adsense fiókot is csinálnom + elfogadnom a partnership feltételeit.


Igaz csak 1 hete vagyok "feltöltő" és csak 17 videó, de ez szerintem partnership dolog...


Mivel ugyanugy ott van hogy videó eleji átugrós reklám + a felbukkanó.

2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ez a dolog amúgy csak egy adott videóra vonatkozik?

2012. szept. 21. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de minden videód után fizet, ahol ezt bekapcsolod. Vagyis ősznézettségben is lehet számolgatni.
2012. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!