Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit érdemes tudnom a Google...

Kisvuk29 kérdése:

Mit érdemes tudnom a Google AdSense és Adords-ről?

Figyelt kérdés
14 vagyok szeretem a számítástechnika és mobilok világát.Vezetek egy blogot ami még nem túl régi 2-3 hónapos és eddig nem vittem túlzásba,de mostanában kicsit emelkedett a nézettség.Gondolkoztam egy ilyen hirdetéses dolgon.Érdemes neki menni.Nem ebből akarok megélni,de a hobbijaim fedezésére nem lenne rossz.Mit gondoltok róla.Kell hozzá bankszámla?Ha igen Juniorral is megy?Ja és amúgy több blog is fut a vezetésemmel.Mennyit hozhat havonta ez az egész?Korrektek a Google-nál?

2012. szept. 20. 15:46
 1/4 Antimod ***** válasza:

Az AdSense és az AdWords teljesen más tészta.


AdSense-ről én sem tudok sokat, linkek utáni kattintásra fizetnek neked, tehát egyfajta hirdetőnek fogható fel.


Az AdWords viszont magát a hirdetési felületet kínálja neked. Az általad beállított kulcsszavakat jeleníti meg a "fizetett hirdetés" rovatban, ha valaki rákeres valamelyik kulcsszóra a listádból. Ha rákattint az oldaladra, akkor azért fizetsz egy előre beállított összeget. Bankszámla kell hozzá, hiszen fel kell töltened egy keretet, nem tudom, hogy Juniorral megy-e.


Röviden, az AdSense pénzt hoz, az AdWords látogatót.

2012. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért érdekel,mert láttam,hogy az AdSense ott van a blogger elemei közt.Csak nekem nem jó még.De valahol valami csekkről is olvastam.
2012. szept. 20. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Megleshetném a blogodat?;-)
2012. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szereted a mobilos dolgokat?Mert én azt írkáltam párat.Amúgy most ne a posztokat figyeld hanem az egész blogot.Mert a külcsínyre sokat adtam mostanában.Visszajelzést várok. www.mobiltesztekestech.blogspot.hu vagy www.mobiltesztechestech.tk az utóbbi néha nem jó.
2012. szept. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!