Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a netet beállítani?

Hogy kell a netet beállítani?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimnél van egy kis gubanc a nettel, ugyanis a nagyapám csinált valamit a laptopon és most nem tud wifin keresztül csatlakozni a netre. Megpróbáltam azt, hogy újra raktam a wifis drivert(wireless lan), de nem oldódott meg a gond.

A helyzet az, hogy ha megnyitom a vezetéknélükli hálózatok listáját akkor ott ki lehetett választani, hogy hova akarok csatlakozni és ott megjelentek a szomszédok wifijei is, de én mindig tudtam, hogy melyik a miénk és akkor automatikus csatlakozásnál rá is kapcsolódott a laptop mikor bekapcsolták.

Most azonban nem csatlakozik nem tudom miért. A laptopon windows 7 van ha ez segít, de van egy másik gép is amire kábellel csatlakozik a modem.



2012. szept. 20. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még leírom, hogy ha a laptopba bedugom a netes kábelt (ami amúgy a másik gépbe van folyton bedugva) akkor természetesen van net. Tehát szerintem itt a wifivel van gubanc.
2012. szept. 20. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:

itt sem a wifivel van a gubanc,

hanem a beállításokkal,

leírod,hogy van net,van router,csak a gép nem kapcsolódik hozzá,

simán be kéne állítania jól,valaki hozzáértőnek a lapit és máris minden oké lenne,

2012. szept. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet beállítani?
2012. szept. 21. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a wifi kikapcs gombbal kinyomta.Kapcsold vissza.
2017. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!