Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bill Gates internet explorert...

Bill Gates internet explorert hasnál?

Figyelt kérdés
Nem tudom h Bill Gates amerikai-e de úgytudom h igen, namost ot a macintos a divat, és arra az oprendszerek. Bill Gates mac-et használ, ha az gyorsabb? Illetve, Ő találta fel gondolom az internet explorert, ami olyan lassú h csak lefagyni tud, namost ő ezt használja, vagy más vki által létrehozott mozillát?

2012. szept. 23. 00:50
 1/5 Argloss ***** válasza:

Valószínűleg a saját cége termékeit jónak tartja, ezért ha másból nem marketing szempontból valószínűleg nyilvánosan biztosan nem fog másik böngészőt használni, mint az IE.

Amúgy itt egy régebbi cikk ilyesmiről:

[link]


A Windowst és a benne lévő programokat nem egy ember készíti el, hanem több programozó foglalkozik vele, dizájnerek, stb... Bill Gates-nek valószínűleg nem tíz éves számítógépe van, hanem valami jóval újabb, amin nyilván jól megy a Windows meg az IE is. Ha nálad mindig lefagy, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy valami nagyon régi verziót próbáltál ki belőle...

2012. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 algopirin ***** válasza:

Windowsnak alapesetben semmi baja főleg 4NT-töl fölfelé.

Lehet vitatkozni mit és hogyan lehetne benne jobbá tenni és mi miért jobb egy más rendszeren de alap esetben működik és ami a lényeg relatív egyszerű.

Kritikus rendszerhibák nagy részéért pedig maga a felhasználó a felelős és ő okozza a mindenféle kétes forrásból származó feltelepítgetett kis programjaival, vagy csak egyszerűen nem tudja használni.

Kb. mint egy autó ha azt is telerakod mindenféle csicsás spoilerekkel meg nagyobb kerekekkel mint gyárilag tervezték, tele rakod plüssgenyo állatkákkal a végén nem fogsz kilátni belőle és 2x nehezebb lesz mint ami eredetileg volt, egyértelmű hogy nem fogja hozni a gyári értékeket.

Machintosra meg csak az utóbbi időben van windows így nem igazán érthető mi is akart lenni a kérdésed lényege, de ha úgy veszem a mac is egy pc az az idő elmúlt direkt célhardwaret gyártottak arra a célra, ugyan úgy megveheted boltba azokat az alkatrészeket, de miért ne használhatná azt akár windowsal ha úgy jobb.

Még talán marketingnek se rossz a "mac-es" hardwaren jobban fut a windows mint az os-x, ami amúgy tényleg így van de ez mellékes.

Explorer is relativ szerintem semmi baja ok. nem a sebességétől fog senki elszédülni de normális gépen normális rendszeren működik, én se azt használom ugyan de mert van jobb alternatíva de attól nem szar.

A suzukinál is van jobb autó de attól azzal sincs semmi baj a saját kategóriájában.

Az meg hogy Amerikában machintos a divat több dolog miatt is van ott megfizethető és jobban elérhető mint pl. nálunk, és a delikvens inkább fizet vagy tud fizetni azért hogy vesz egy stabil egyszerű gépet amivel nem kell bajlódnia persze az nem kevés pénzel kerül többe de ott ilyen belefér amíg nálunk nem, de semennyivel nem jobb vagy rosszabb mint egy azonos kategóriás "pc" csak más az árfekvése mint amihez haza körülmények között megszoktunk, az meg hogy Os-x vagy Windows-t fog használni rajta az meg egyéni ízlés kérdése.

Pc-t is simán ki lehet hozni millio fölött vagy többszörösen is ha munkára kell vagy" ipari" gép kell valami miatt pedig teszem azt azon is csak mezei xp fut.

2012. szept. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sine ***** válasza:
nem mellékes az sem hogy a legujabb explorer sajat tapasztalat es netes tesztek alapjan is a leggyorsabb böngészö:) Az meg hogy talcara lehet huzni a weblapokat az külön nagy kedvencem:) Éveken át használtam firefoxot de 1 hét proba utan mar nem tudok mast hasznalni mint Explorer 9-et
2012. szept. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég csúcskategóriás asus-om van, eredeti win7-el, nemrég vásároltam, és az IE baromi lassú, Ha csak egy oldal fut, akkor is. Mozillán pedig hasít. Igaz..! Ezt elismerem: az IE-re egyet sem frissítettem rá, az az alap gyári verzió, lehet ez a baja.
2012. szept. 23. 11:03
 5/5 sine ***** válasza:
Na igen a gyári verzio még win7hez is ugyanaz a lassu explorer.De az ujat par perc alatt ingyen letöltheted es annak mar nemigen van versenytarsa. Csak kivancsisagbol probaltam ki één is mert olvastam róla..de azóta mar zavar az is ha véletlen mas böngeszöt kell használnom:)
2012. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!