Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebben megint hol van az...

Ebben megint hol van az átverés? Pandastart. Lent érthetőbben.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=UokUy5ccCHc

Kaptam egy mailt,hogy ezzel így,meg úgy pénzt lehet keresni...hát persze,mert az ilyen könnyű.Sajnos még annak idején a pontparknak is bedőltem.

Ebben mi lehet a hátulütő?Biztos van valakinek ebből haszna,de azok nem azok,akik regisztrálnak.


2012. szept. 23. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már mailt, hogy ugorjak a kútba, mert ott jó lesz nekem. Mégsem tettem.
2012. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nekikezdtem ennek a pandának, fizetni nem kell érte, szóval pénzt nem bukhatsz, maximum szabad időt. Nincs benne semmi átverés, legfeljebb annyi a hiba, hogy jóval kevesebb pénzt kapsz az ígértnél. Legutóbb pl. azt írták, 570.000Ft az az összeg, amit majd pontarányosan szét fognak osztani az összes tag között, és hát ebből elég nehéz megoldani, hogy az elején beígért 200 ezres bevétele meglegyen bárkinek is... De persze ez még az eleje, 2-3 hete indult az egész, nehéz előre látni, hogy mi lesz belőle. Amíg nem kérnek pénzt a tagoktól, és van annyi szabad időd, hogy tudsz naponta párszor kattintani néhányat, addig érdemes vele foglalkozni. Ki tudja, mi lesz később, legfeljebb megszűnik és kész, de pénzt nem veszítesz vele.


Amúgy ha elég türelmes vagy és szeretnél a neten keresni évek óta működő, megbízható módszerrel, akkor írj, tudok ajánlani olyat, amivel én már keresek, igaz, fáradságos munkával indult be hosszú idő után, nem csak úgy az ölembe hullott a pénz.

2012. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló! Engem érdekelne az az oldal, lécci linkeld be!köszönöm
2012. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Írta az utolsó(előtti)válaszoló,hogy pm-ben írj neki.Akkor minek kellett ide beoffolnod?Ráadásul hányingerkeltően rosszul írtad a légyszi-t.

2012. szept. 24. 15:38
 5/17 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Légyszíves küldd el vagy linkeld be. Előre is kösz
2012. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudtok pm-et írni?Rá kell kattintani a válasz alatt,hogy "privát üzenet",ez nagyon nehéz lenne?Nemmellesleg nem írt vissza semmit nekem,pedig üzentem neki...talán még nem olvasta,nem tudom.
2012. szept. 26. 14:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Átverés nincs benne. Csak számolni kell. 2-3 hete megy az oldal és a tulaj a bevétel felét szétosztja a tagok között. Ez a fent leírtak szerint kb 570.000Ft, vagy is a tulaj ezt szétosztja jelenleg 54.000 ember között. Neki marad 570.000Ft, nektek meg fejenként 10Ft. Ennyire egyszerű. Ha majd beindul az attól lesz, mert több lesz a regisztrált és akkor majd mondjuk 5milliót oszt szét 400.000 regisztrált tag között és akkor végre fejenként már 12Ft... :)))
2012. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tyűűűű...12 forint.Az már vagyon! :D

Értem,gondoltam,hogy ha nem is átverés,akkor másnak van nagy haszna belőle...

2012. szept. 27. 16:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ez az összes lényege. Nem átverés csak igazán a kitalálójának éri meg a többiek csak filléreket kapnak. A számok sajnos nem hazudnak...
2012. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ez egy új fajta üzlet. Tény, hogy van, aki (ma már több az ilyen) arra használja, hogy csinál egy oldalt, majd átver, mert azt mondja, fektess csak párszáz forintot bele, mert az neki már akkor is jó, ha 10-en beveszik. Viszont konkrétan a Panda nem kamu, csak nem egyik pillanatról a másikra történik, hanem fél év-egy év is lehet, mire akkora kört építesz ki magadnak (ha elolvasod a részleteket, megérted), hogy tényleg ilyen százezres nagyságrendű összeget keress vele. Szóval igen, erről a részről a Pandának is hülyeség volt kitenni azt a "200ezret kereshetsz" szöveget, viszont ebbe nem kell belefektetni, napi kb 10 percet vesz el az idődből, és ha türelmesen csinálod, pár hónap után már komoly összegeket kapsz majd a számládra. (Aki csinálja meg a hirdetők ezalatt természetesen nagyságrenddel többet keresnek ezen, de mivel Te (mi) segítesz/tünk nekik, ezért egy bizonyos százalékot köztünk osztanak ki. :)
2012. okt. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!