Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen aukciós oldalakat...

Milyen aukciós oldalakat érdemes látogatni?

Figyelt kérdés
Vásárolniis és eladni is szeretnék,nem ismerem ezeket az oldalakat,segitenétek?
2009. aug. 2. 13:21
 1/5 anonim válasza:
ebay , vatera szerintem
2009. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
express.hu
2009. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vatera...

Szereztem már be pá jó cuccot innen, de tv. szabályozza, szóval jól vigyázz. Már pereltem be illetőt, mert ugye 1 terméket már vagy 20Xra adott el. Igaz, h én csak a notebookot kaptam meg, de a perköltséggel egy életre elvettem a kedvét a szarozástól. :D

2009. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Zsibvásár ( [link]


Sokan ide jöttek át a Vatera meg a TeszVesz feltöltési díj bevezetése után. Úgyérzem most kezd beindulni a dolog, mert napi 1-2 eladásom van. Szerintem jobban reklámozzák és nő a felhasználói bázisuk is...


Jelenleg futó aktív aukciók száma: 222323 db

Szerintem a harmadik most a ranglistán a Vatera meg a TeszVesz után, a többinek elenyésző (párezres) aktív aukciója van fent. De javítsatok ki ha tévedek!

2009. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!