Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr felhasználók! Hogy is...

Tumblr felhasználók! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Először regisztráltam egy blogot, azt használtam egy ideig, majd szükségem lett egy második blogra. Nem regisztráltam új accountot, csak nyitottam ugyanahhoz a felhasználónévhez egy másik blogot is, és most mindkettőt hasznàlom.

A problémám az, hogy a két blognak teljesen más a közönsége, és ha a később nyitott blogomat valaki followolni kezdi, én csak az eredeti blogom nevével tudok visszafollowolni. Ìgy sokan nem jönnek rá hogy én vagyok az, és így azt hiszik hogy akik elkezdtek követni az nem követi vissza őket, viszont valaki más elkezdte őket követni, aki telesen más dolgokat posztol ki, nincs semmilyen kapcsolódási pont. Nem tudom mennyire sikerült érthetően megfogalmazni...

A másik, ugyanezzel kapcsolatos zavaró dolog, hogy csak egy dashboardom van a két bloghoz. Idegesítő hogy összefolyik a két teljesen különböző érdeklődési kör.

Meg mèg az nagyon rossz, mikor lájkolok valamit, és az első blogom neve jelenik meg, aztán rögtön utána reblogolom, de a másik blogra, ami megint más néven fut.

Nincs valami beállítás, ami lehetővé teszi hogy jobban elkülönüljön a két blog?

A legfontosabb az lenne, hogy a második blog nevével tudjak vissza followolni, hogy ne legyen keveredés.


2012. szept. 24. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno ilyen problémám, amikor megpróbáltam kettőt is vinni. Akkor az volt az egyetlen megoldás, hogy két böngészőben voltam (hogy ne kelljen ki-be lépegetni). Így kb. egy időben tudtam vezetni a blogokat. Szerintem nem nagyon tudod másképpen megoldani. :S
2012. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!