Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnének, valamint olvasókat szeretnék szerezni. Ha vannak az ismerőseitek között akik szeretnek blogot olvasni vagy nyálas dolgokat olvasni osszátok meg, küldözgessétek:)


[link]



2012. szept. 24. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a design tetszik. Egy ismeretlen élete meg nem érdekel.
2012. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)


Elég kihalt ez a kategória.. jöhetnétek még.

2012. szept. 24. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez itt nem a reklám helye.Ha nem elég olvasott a blogod próbálkozz máshol,itt az olyan embereken próbálunk segíteni akik hardveres vagy szoftveres problémákkal küzdenek.Te melyikbe tartozol?
2012. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Júj de szigorúak vagyunk xD


Azért az internet kategóriába bőven beletartozik a blogolás. És főként véleményt kértem..

2012. szept. 24. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A desing viszonylag kulturált, de amúgy tipikus unalmas tucat én blog. Szerintem ha fejre állsz sem lesz valami hatalmas nézettsége.
2012. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Számomra kicsit nehezen olvashatók a betűk a derengés miatt, zavart. A design-ra azt kell mondjam, hogy tetszik, még ha nem is az én ízlésem, de amilyen ijesztő förmedvények jönnek velem szembe a neten, ahhoz képest a te választásod maga a mennyország. Egy valami szúrt szemet: ahhoz képest, hogy azzal kezded a 2. posztod, hogy "Van egy lány akibe őrülten szerelmes voltam." eléggé feminim a design választásod. Ez csak annyiban zavar, hogyha fiú vagy, akkor ez nem jön le egyértelműen a blogodból. Én szeretem tudni legalább azt, hogy hímnemű vagy nőnemű blogol-e. Ha lány vagy, akkor nem szóltam. A téma engem nem érint, el vagyok foglalva a saját életemmel, de mivel véleményt kértél, gondoltam ahol tudok segítek alapon, megosztottam a véleményem.
2012. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


fiú vagyok csak ez az egy design volt számomra elfogadható, de majd keresek mást..

2012. szept. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!