Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mozilla Firefox böngészőm...

A Mozilla Firefox böngészőm bekrepált. Hogyan nyissam meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamiért nem nyílik meg, csak egy hibaüzenet elküldéséről szóló ablak, amit akár leokézok, akár cancel-ezek, sehogy sem jó. Utána továbbra sem nyílik meg.

Most Explorerről írok. Már újraindítottam a gépet, de semmi.

Tudom, hogy le lehetne tölteni újra, de el van mentve egy csomó információ, kedvencek a Mozillában, akkor az most el fog veszni?


2012. szept. 24. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Mozbackup programmal lementeni a profilodat. Ahhoz pont nem szabad h fusson a firefox.


Újratelepíted és visszaimportálod a Mozbackuppal.

[link]

2012. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen, megpróbálom! :)
2012. szept. 24. 23:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de ez sem nyílik meg. :(
2012. szept. 24. 23:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a géped. Ha úgy sem megy, indítsd újra csökkentett módban. Esetleg a háttérben beragadt a firefox. Ctrl+ alt + Esc és kered ki a futó alkalmazásokból a firefox exet és lődd ki ha futna esetleg.

Talán merevlemez hiba van. Azt a crystal disk info programmal ellenőrizheted.

[link]

2012. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez lehet a gond, ez egy rémséges féreg.

Biztonsági résen át jött be, a C-t (Windows) újra kellett telepítenem.

[link]

2012. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PapaJoe ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz!töröld ki a Firefoxot,telepítsd újra majd a Mozbackupról visszamentheted az előző beállítást!
2012. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, de sajnos nem jutottam előrébb.

Csökkentett módban sem indul el.

A hibaüzenet amúgy a következő, amit mindig kiír: firefox. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.


Amúgy nem fut a héttérben, bár igaz, hogy a Ctrl+Alt+Esc-re nem reagált semmit nekem a gép.

A mozbackup-ot sem tudom megnyitni. Letöltöttem, de mikor megnyitnám, a fenti hibaüzenetet írja ki szintén.

2012. szept. 25. 00:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja, és szétnéztem a mozilla honlapján is, írták, hogy van olyan, mikor összeomlik, mielőtt Adobe frissítést végezne.

És ekkor kapcsoltam, hogy nekem is pár perccel előtte felkínálta a gép a lehetőséget, hogy kaptam egy frissítést az Adobe-ra, frissítem-e. De elvetettem a lehetőséget.

Aztán összeomlott. De megoldást nem írtak rá, hogy hogyan lehetne visszaállítani.

2012. szept. 25. 00:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Töröld a Programok telepitése, törléséből MIND a két Adobe Flash Playert és tölts le újakat (IE-hez ActiveX kell).

www.adobe.hu

Egyre vigyázz: ha az ActiveX-es át akar irányitani az Updatestar oldalra, lépj ki! Az az oldal trójaival fertőzött. Saját tapasztalat.

2012. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha így teszek, ezután meg fog nyílni a mozilla? A régi jelszavaimmal, elmentett linkekkel, stb?
2012. szept. 25. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!