Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudok letiltan...

Msebi06 kérdése:

Facebookon hogy tudok letiltani embereket a kezdőlapról, hogy ne lássam minden egyes hülyeségüket? Régen csak lenyitottam a bejegyzésnél egy ablakot és letiltás, de most megváltozott.

Figyelt kérdés
Kiakaszt a sok hülye az idézetekkel, percenkénti beírásaikkal hogy mit csinálnak, gondolom nem vagyok egyedül...

2012. szept. 25. 11:47
 1/5 csigarena ***** válasza:
Rögtön akit le akarsz "tiltani",annak egy postjára vidd az egeret (ne kattints)és megjelenik mellette jobbra fenn egy kis fehér alapon fekete nyilacska ami lefelé néz.Kattolj arra->Elrejt.Itt beállíthatod azt is hogy soha többé nem lásd amiket kipostol.
2012. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja én eddig mindig csak láttam hogy elrejt, de az nem leiratkozás, nem tudtam utána kell még nyomni vmit. kössz
2012. szept. 25. 20:37
 3/5 anonim válasza:
Nekem egy további kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Mégpedig: Az illető fogja látni, hogy én letiltottam a posztjait, vagy nem?
2012. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csigarena ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszi.
2012. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!