Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tud a telefonom...

Miért nem tud a telefonom kapcsolódni a WiFi (m) -re?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom van, kb. 1 éve használom az itthoni wifit vele. Viszont mostanában, kb 1 hónapja, nem tudok kapcsolódni a wifimre, csak nagyon nehezen, sokadik próbálkozásra. Rengetegszer újraindítottam. Azt írja ki mindig: Korlátozott kapcsolat a következővel: és a wifim neve. Ha csatlakozik is nagy nehezen, csak pár percig tudja fent tartani a kapcsolatot, utána újra letiltja. Ha a barátaim megosztják a telefonjukon a hot-spot-ot, simán tudok csatlakozni a többi wifire, csak az itthoni nem megy. Remélem tud segíteni valaki mert már megöl az ideg :)

2012. szept. 25. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítsd be újra a routert. Esetleg keress firmware frissítést.


Állítsd át másik csatornára a wifit. pl. 2-esre.

2012. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sajna a beállítás nem megy, van egy oldal ahonnan lenéztem, hogyan kéne, de úgy meg elmegy a netem, ahogy ott leírja... a firmware-ről meg még nem is hallottam, nem tudom, mi fán terem. A csatornákat állítgatom mint a güzü, de semmi... :S
2012. szept. 25. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lett átálítva a wifin?Csak úgy fogta magát és elkezdett ledobálni?Androidon is változatlanok a beállítások?Lehet valamilyen frissítés kavart be.Más android feltud rá csatlakozni?Ezernyi ok lehet amiért nem tud csatlakozni,például egyes titkosítási beállítások miatt is de ha nem nyúltál hozzá akkor ez kizárható
2012. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lett frissítve semmi, tényleg derült égből villámcsapás volt, hogy egyszercsak kiírta, hogy korlátozott kapcsolat. Semmi ötletem nincs, hogy miért csinálja. Nincs más andoriodos kütyü a családban, szóval az még nem lett kipróbálva, hogy csak az én telómmal szórakozik-e. :)
2012. szept. 25. 22:23
 5/8 Kelevra920519 válasza:
B/G/N 3féle wifi fajta van, alapbeállításnál általában mixed mode van a routeren, ezt probált meg átállítani először N-re, ha nem megy G-re a B-t felesleges, ha egyikkel sem megy akk nemtom, de nekem ilyen problémám volt, csak az symbianos nokia volt anno
2012. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kelevra920519 válasza:

firmware=szoftver


Van a routernek is és persze a telódnak is, a fentebbi hsz-ben nemtom melyikre gondoltak, de a telód dugd rá egy szoftverfrissítőre

2012. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kelevra920519 válasza:
jah és némelyik (habár azok régebbi telók voltak) ha nincs titkosítás a wifin (jelszó) akkor sem müxik rendesen... sosem értettem mindíg de mégis találkoztam vele :P
2012. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... :) Előfizettem netre a mobilomra, és másnap működött a wifi... már 1 napja tökéletesen. Murphy???
2012. szept. 27. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!