Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám átvenni egy...

Hogyan tudnám átvenni egy sorozat fordítását hivatalosan?

Figyelt kérdés

Egy sorozat fordítását szeretném átvenni, mert a hivatalos fordítócsapat már jó ideje abbahagyta a munkát (a Family Guy-ról lenne szó). Az utolsó évad nagy részét már én fordítottam, de hiába próbálkoztam hivatalos oldalakra feltölteni, nem engedték, gondolom mert nem vagyok bejelentve fordítóként.


Hogyan tudnám megoldani, hogy az elkövetkezőkben gördülékenyebben menjen a dolog?


2012. szept. 26. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

*****


Itt a Family Guy "fordítót keres"-státuszban van, emiatt fogadniuk kellene a jelentkezést. De mivel azt írod, hogy csak gondolod, lehet a fórumon kellene jelentkezni és szólni hogy vállalnád. A hivatalos fordító valamilyen vita miatt abbahagyta, elfordult az oldaltól (lehet más sorozattal keverem, de mintha azt mondta volna hogy más oldalra kiteszi a fordítást; azt tudom hogy tavaly is hónapokig nem csinálta senki).



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!