Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D-Link DIR-501 router konfigur...

D-Link DIR-501 router konfigurálás?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy csatlakoztattam a routert a modemhez, van net is, egy dolog baromi zavaró: csak úgy van net, hogy előtte csatlakozom az Invitelhez (ha máshol vagyok, akkor T-mobile vagy akármilyen tárcsázós szolgáltató) és miután ez megtörtént, a wifihez is csatlakozva van net. Ha simán a wifire csatlakozom, nincs. Mitől lehet ez? Már restartoltam a routert többször, beállítottam, semmi. Minden netezés előtt felhasználónév-jelszó szükséges, tehát nem sima "bedugós és működős" netem van. Telefonon nem megy, csatlakozom a wifihez, de semmi oldal sem tölt be, ahogy gépen sem, ha simán a wifire csatlakozom. Remélem érthető a kérdés, kérlek, segítsetek, ha tudtok!

2012. szept. 26. 14:48
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Rosszul van beállítva a router. Ha a router sikeresen csatlakozik a netre, akkor nem kell a Windows -os tárcsázó eljárást használni. Sőt le is kell törölni azt a hálózati kapcsolatok közül.

Itt van a DIR-300 -as teljes kézikönyve magyarul:

[link]

Ez alapján próbáld megcsinálni (lehetőleg webes felületen keresztül). Ugyan nem az 501 -eshez készült, de mindent pontosan ugyan úgy kell csinálni.

2012. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2012. szept. 27. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!