Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni azzal,...

Mit tudok csinálni azzal, hogy a facebook ne küldjön ki automatikusan meghívókat az én nevemben?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete van az,hogy már egy csomó ember kérdezgeti, hogy miért küldözgetek nekik különböző eseményekre, partykra meghívót... Én nem küldtem, bejelentkezve nem hagytam sehol a facebookom, de valamiért 3 hét óta folyamatosan ezt csinálja... Magától visszaigazol, hogy megyek egy eseményre, és meghívókat küldözget... Ez mi?! Ha valaki tud segíteni, előre is köszi... :D
2012. szept. 26. 16:41
 1/1 anonim válasza:

Rákattolsz a fiókbeállításokra ,majd ott az oldalsávon az,hogy értesítések erre is katt majd kijön az hogy facebook és ott az hogy szerkesztés. Ott a legelsőt "üzenetet küld neked" és a végén elveszed róla a pipát.


Remélem segítettem!

2012. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!