Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyomon követhetik, hogy...

Nyomon követhetik, hogy milyen weboldalakat látogattam meg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 23:15
 1/8 anonim válasza:
kik?
2012. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én igen, de nekem van rá engedélyem.
2012. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most már igen.
2012. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, nem sikerült rendesen a kérdés kiírása.

A Magyar Telekomnál van az internet előfizetésünk. T-Pontban dolgozó személy láthatja, hogy konkrétan milyen oldalakat kerestünk fel az interneten? Vagy ezek titkos adatok?

2012. szept. 26. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem láthatja.
2012. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak komoly válaszokat írjatok, nem játékból tettem fel a kérdést. Sajnos a dolog technikai hátteréhez nem értek, ezért kértem a Ti segítségeteket.
2012. szept. 26. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Tárolják egy ideig, de ezek olyan információk, amit csak rendőrségnek adnak ki indokolt esetben, tehát egy közönséges alkalmazott nem látja, csak a maximális sávszélsességet, jelenlegi terhelésedet... ilyesmit.
2012. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy milyen weboldalakat látogatsz, azt nem követik, nem követhetik.


Ha az IP címed privát cím (tehát NAT-olja a szolgáltató), akkor tárolnia kell, hogy milyen időpontban milyen IP cím felé csatlakoztál (ebből még nem derül ki egyértelműen semmilyen weboldal címe, csak az, hogy egy adott géphez adott időben böngészővel csatlakoztál). Ez elég ritka, a Telekomnál ilyen nincs is szerintem sehol.


Ha publikus címed van (azaz egyedi cím, nem belső hálózati), akkor elvileg semmit nem tárolnak, csak azt az információt, hogy adott időpontban adott IP cím melyik előfizetőnél volt, a többi a nyomozóhatóságok dolga.

2012. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!