Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetcsomag melyik...

Melyik internetcsomag melyik szolgáltatótól lenne a legjobb a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Invitel ADSL,T-Home optikai net és UPC Fiber Power érhető el. A T-Home nem olyan rég húzta be ide az optikát, addig csak kettő szolgáltató volt.(Most is az Invitelnél vagyok)

Ezt a kettőt néztem ki:

Innen az Optinet Extra: [link]

A másik meg ez: [link]

Nem tudok dönteni mivel a T-Home-nál jelentősen gyorsabb a feltöltési sebesség viszont a UPC-nél meg 50 Mbit a letöltés. Torrentezek ezért jól jön a gyors feltöltés de 50 Mbites letöltés is olyan jól hangzik.

Szerintetek melyik lenne a jobb?



2012. szept. 27. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam, hogy 5Mbit up, majd' hanyatt esetem: az egy nagy kövér lófütyi! Nagy kópék ezek ott az upcnál! :-)

Ha azt választod, akkor te vagy "hit n' run"-olsz a torrenten, vagy pedig seedservert bérelsz, mert ennyivel nincs normális oldal, ahol komolyabban labdába rúghatnál vele aránytartás terén!

2012. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a T-Home 12 Mbites feltöltése az már jó?
2012. szept. 27. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem most 20/10-es digim van (értem én, hogy nálatok nincs :-). Manapság normál szintnek a 10Mbites feltöltést tartom, ezzel -a legjobb esetben- még így is 2X annyi ideig tart a torrenten az 1-es arányt beállítani, de persze ez más dolgoktól is függ. Én a 20Mbites letöltéssel is meg vagyok már elégedve, mert 1CD~5perc, 1DVD~félóra alatt lent van, és +1000Ft-ot sem adok a 40/20-as netért (pedig a torrentkliens peerlistájánál látom, hogy sokaknak az van már, de én megvárom, amíg az lesz az alapcsomag ;-), de ehhez képest a 25Mbites t-home még több is.

Viszont tény, hogy legtöbbször az 50Mbites letöltés is simán kihasználható, de az 5Mbites uppal annyira aránytalan már...pfff! 20Mbit lenne sztem az alap ahhoz a csomaghoz, de 30Mbit meg lenne az igazi.

2012. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. T-Home optinetet ajánlanék. A UPC-nél van fair use policy, ami annyit jelent, hogy ha 3 hónapon belül elérsz egy bizonyos adatmennyiséget, vissza veszik 1 mbit/s alá a netet. Na most egy 25 mbites netnél azért ezt már nem neház elérni. Nekem T-Home-om van, nincs rá panasz, nagyon jó az optika, és annyit netezek, amennyit akarok.
2012. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor T-Home lesz. Még azt is olvastam.hallottam hogy a UPC tiltja a torrentett szóval biztos hogy T-Home.
2012. szept. 28. 13:59
 6/6 anonim válasza:
AZ "Invitel" is jó
2013. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!