Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Így néz ki az uTorrent kliense...

Így néz ki az uTorrent kliensemben a "kész" torrentek listája. Meddig kell még seedelni őket?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 28. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

"Meddig kell még seedelni őket?"


Leszel szíves elolvasni és felfogni az adott torrentoldal szabályzatát. Nem fog fájni.

2012. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azt írják, nincs konkrétum erre:

A letöltött anyagok visszatöltése nincs letöltésszámhoz kötve, a felhasználó felelőssége az arányának a szinten tartása!

na most erre mit lépsz, tapintatos barátom?

2012. szept. 28. 07:51
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Minimum arány, hírekből a "x.y.z napon töröljük a w arány alattiakat", és ilyesmik nincsenek? Mert ha nekem torrentoldalam lenne, 0.006 aránnyal repülnének az emberek.
2012. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Az arányod szinten tartásához, vagy a javítására nincs szükséged ezekre a torrentekre, akkor kitörölheted.

Csak akkor mire volt jó ez a kérdés, ha te magad megadtad a választ.

2012. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
tudni kellene, hogy milyen arányt kell tartani
2012. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
vagy ezeket te töltötted fel. neked kell először seedelni?
2012. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem, én ezeket letöltöttem. És most osztom meg, csak nem találok semmi infót, hogy meddig kell osztani. Csak ennyit találtam, amit írtam az első kommentemben. De még mindig nem tudom, gyakorlatilag meddig tart, hogy szintre álljon az arányom. Hány óráig töltsem, vagy hány gigáig? Ez a beload egyébként.
2012. szept. 28. 08:22
 8/11 A kérdező kommentje:
nem töröltem ki semmit, vagyis hagyom benne amikor letöltöttem, a listában.
2012. szept. 28. 08:23
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:
53%
Kérdezd meg az adott oldalon.
2012. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom nincsenek konkrét szabályok erre. Egy-egy torrentet illik 1 arányig visszatölteni. De ha mondjuk már több mint 24 órája megy aktívan és még szinte semmit nem töltenek tőled, akkor akár törölheted is, főleg ha amúgy is sok feltöltő van. De ha nem okoz problémát, akkor futtathatod tovább is. Főleg akkor érdemes tovább bent hagyni, ha rossz az arányod. Az Beloadon ennek 0,4 fölött kell hogy lennie, a profilodnál meg tudod nézni. Tehát az összarányt figyeld elsősorban, ne a torrentenkéntit. Az arány tartása úgy működhet, ha többszörösen visszatöltöd amit tudsz, ellensúlyozva azokat, amikre nincs igény.
2012. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!