Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-es identitást hoztam...

Gmail-es identitást hoztam létre az Outlook Express-ben, küldéskor és fogadáskor semmi problémát nem jelez. Viszont még sem jó?

Figyelt kérdés
UPC-s e-mailem van (chello.hu), Outlook Express-t használok Win XP-ben. Van egy gmail-es e-mail címem is, és nagy nehezen sikerült beállítanom az Outlook Express-be ezt egy külön identitásként. E-mailt fogadni tudok bárhonnan, viszont küldeni csak az eredeti identitásomra (UPC-s), ill. egy akárhonnan kapott e-mail VÁLASZ funkciójaként. Küldéskor semmilyen hibát nem jelez, de a címzettek mégsem kapják meg a levelet. Hogyan tovább?

2012. szept. 28. 13:39
 1/3 anonim válasza:

Felejtsd el az Outlook Express-t. Ha nincs meg az MS Office, akkor térj át a Windows Live Mail-re.

Sokkal barátságosabb és stabilab, ugyanúgy ingyen van, hiszen az utódja.

A Gmail-t IMAP vagy POP3-al állítottad be?

A Gmail-nek van online segítsége a beállításokra.


De a lényeg: nem csak a beérkező üzenetekhez kell szervert megadni, de a kimenőhöz is. ez az SMTP


[link]

2012. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
POP3-ra állítottam be, IMAP-ra nem engedi (a UPC miatt). Az SMTP-t is beállítottam, pont az általad megadott segédlettel, csak a POP3-at figyelembe véve. A UPC-nél is engedélyeztettem a Gmail SMTP-jét. Mégsem megy :(
2012. szept. 29. 02:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, a Windows Live-et nemrég uninstalláltam a gépemről, mert iszonyatosan belassul. Sajna ezer éves laptopom van, gyenge procival, alaplappal és nettel.
2012. szept. 29. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!