Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet törölni?

Divi98 kérdése:

Hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy zseni:D szóval, mikor megnyitjátok a böngészőt, legye chrome, modzilla vagy bármi, na, szóval fentre , tudjátok ahova ez megy pl: http://www.gyakorikerdesek.hu na xddd ok mondtam, hogy nem nagyon megy:D szóval innen hogy lehet törölni?? mármint, elkezdem beírni egy oldal címét, hogy lehet kitörölni, hogy többet ne látszódjon? úgy értem, pl ha elkezdem fentre írni, hogy gyakoriblabla, szóval, hogy ott ne jöjjön elő az oldal linkje? :D

2012. szept. 28. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Előzmények törlésével.
2012. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ott már kivan, attól ugyan úgy ott marad a címmezőben vagy miaz:D
2012. szept. 28. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor beírás közben bedobja az oldal címét akkor rámész egérrel és nyomsz egy DEL-t...
2012. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Google Chromban be lehet azt is állítani, hogy mennyi idővel ezelőttig törölje az előzményeket. Ott nem felejtetted átállítani 1 óráról teljesre?
2012. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neem, viszont a delete-s megoldás sem jó:D
2012. szept. 28. 16:26
 6/6 anonim válasza:
tölts le egy külön böngészőt, ami eddig még nem volt a gépen, (vagy használj internet explorert) ne legyen asztali parancsikonja, és ott nézd meg az olyan oldalakat, amit nem szeretnél, hogy a gép többi használója is lásson. :) ha semmi nem működik akkor ez a legjobb javaslatom erre a problémára. :)
2012. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!