Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google sites weblapkészítő?

Google sites weblapkészítő?

Figyelt kérdés

Órára kell egy weblapot készíteni, de pár dologban elakadtam.

1. Csináltam chat-et (ishoutbox), beillesztettem a linket az oldalamra, és meg is lehet nyitni. DE! Hogy lehet azt megcsinálni, hogy ne külön ablakban nyíljon meg, hanem alapból ott legyen az oldalon?


2. Szeretnék az oldalra egy működő naptárt is rakni, amibe bele lehet írni teendőket. Két megoldást látok, hogy vagy a saját google naptáramat adom meg (amit nem szeretnék nyilvánosság tenni), vagy Java nyelven programozok egyet. A kérdésem az lenne, hogy tényleg nincs más megoldás? Illetve ha nincs, akkor nem tudná nekem valaki megírni, hogy hogy is csináljam meg a naptárat?


3. Az oldalamra egy szóhoz beillesztettem egy linket, de ha rákattintok, akkor nem a linkben szereplő oldal jelenik meg, hanem a saját oldalam, ahol a link van. Mit rontottam el?


Egyelőre ennyi kérdésem van, de lehet, hogy még menet közben felmerül pár. Plíz segítsetek egy szegény bölcsész lánynak, akit bedobtak a mély vízbe :)



2012. szept. 28. 16:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Na igen, eszembe jutott egy negyedik kérdés is. Elvileg regisztráltam a google adssense-re. Ki is írja, hogy aktív ezen a webhelyen. De egyrészt nem látok egy reklámot se, pedig elvileg kettőt is kihelyeztem, másrészt azt írja, hogy "Még nincs kitöltve az AdSense-fiók információs űrlapja. Fejezze be most az AdSense-fiók regisztrációjához szükséges eljárást." Viszont ha erre rákattintok, akkor üres oldal jelenik meg.


Bocsánat a sok kérdésért :)

2012. szept. 28. 16:52
 2/2 A kérdező kommentje:
A 2. és a 4. kérdésre magamtól is rájöttem, ha valaki esetleg megszánna az 1. és a 3. kérdésre a válasszal, azt megköszönném :)
2012. szept. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!