Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használta valaki a "www.sendma...

Használta valaki a "www.sendmassage.com"ot? Mi lett vele? Véglegesen megszűnt?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon jó ingyenes SMS küldő volt. 151 karaktert lehetett vele küldeni, hibátlanul továbbította az ékezetes és a cirill betűket is, továbbá az elején egy tetszés szerinti küldő-azonosítót, ami a karakterszámon felül volt. Az utóbbi napokban azt jelezte, hogy mindkét, korlátlan irányú szervere karbantartás alatt van, tegnap pedig már nem lehetett kapcsolódni sem.

#www.sendmassage.com #ingyenes-SMS
2012. szept. 28. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak ma vettem észre, hogy nem működik. Nem tudom mi lehet a baj.


Én néha szoktam használni ezt. Főleg amikor nincs pénz a kártyámon, a telefon Wifi-jével ingyen küldözgettem az internetről az SMS-eket.


Ha ez nem fog működni, akkor keresni kell másik ilyen weboldalt.

2012. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Csak az a "megnyugtató", hogy nem az én gépemmel lesz a baj.


A kérdés kiírása óta, közben annyi változás történt, hogy az oldal újra megjelent, a karbantartás miatti sajnálkozást kifejező szöveggel.


Igen, kerestem és találtam másikat is - akad több is -, de az általam felsorolt tulajdonságai miatt - ha működne - ez lenne az optimális.

2012. okt. 1. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat használtam, fogalmam sincs mi lett vele. Esetleg tudtok valami alternatívát, ahol kompromisszumok nélkül lehet SMS-t küldeni?
2012. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már újra működik. :) Küldtem vele magamnak egy SMS-t, és azonnal megkaptam.
2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!