Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a win7-en megvált...

Hogyan lehet a win7-en megváltoztatni az ip címet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 13:38
 1/8 Karesz6969 ***** válasza:
26%

IP címet sehogyan sem tudsz megváltoztatni sem Win7-en sem XP-n.

Az nem az oprendszer rezidense hanem a modemmé.

2012. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 30. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Ez marhaság, meg lehet változtatni, be lehet állítani statikus IP címet! (A hálózati eszköz IPv4 beállításainál.)


De az más kérdés, hogy a szolgáltatók DHCP-vel szoktak címet osztani, nem véletlenül, vagy ez az állítás csak LAN-on értelmes.

2012. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha te átállítod az IP címet akármire akkor egyszerűen nem lesz neted...

Csak azt tudod használni amit a szolgáltató ad, azt meg nem lehet mnegváltoztatni csak úgy.

2012. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Karesz6969 ***** válasza:
0%
Így igaz, erről beszéltem...
2012. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."


Gratulálok azoknak akik nem tudnak 2 mondatot értelmezni.


A kérdés arra irányult, hogy meg lehet-e változtatni az IP-t. Erre a válasz igen, meg lehet.


Az már más kérdés, hogy akkor természetesen nem fog működni a net*.

(Kivétel, mint írtam is, ha LAN-on van a gép, akkor a belső címet szabadon az adott tartományon belül lehet variálni, mivel a szolgáltatótól kapott címre a router fordítja át a belső címeket.)


(*: Illetve ez sem feltétlenül igaz, láttam már olyan szolgáltatót ahol így is működött, de ez a ritkábbik eset. Egy normálisan beállított rendszeren nem szabadna mennie.)

2012. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Karesz6969 ***** válasza:
43%
Nyilván nem azért kérdezi a kérdező, hogy azután ne tudjon kapcsolódni...persze, hogy meg lehet változtatni, át lehet írni bár mire. Csak éppen nem működik...a LAN meg nem volt a kérdésben...de bírom amikor így beleokoskodik valaki egy egyszerű kérdés kapcsán a lényegbe.
2012. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem beleokoskodás volt. Azt kijelenteni, hogy nem lehet sehogy sem hülyeség.

Szépítheted bárhogy, tudom nem erre gondoltál, de a kérdésre ez egy félrevezető válasz akárhonnan is nézzük.

2012. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!