Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonos ellenőrző kóddal...

Telefonos ellenőrző kóddal lehetséges a facebook feltörés?

Figyelt kérdés
Beállítottam, hogy amikor a saját számítógépemen kívül máshol jelentkezek be, küldjön egy ellenőrző kódot a telefonomra, amit ha beírok, csak akkor lehetséges a bejelentkezés. Azt hallottam, hogy a jelszót már gyakorlatilag akárki feltörheti, így is lehetséges, hogy valaki beletrollkodjon a személyes dolgaimba, anélkül, hogy ellopná a telefonomat? Vagy a véletlenszerűen generált kódot is ki lehet hackelni? Semmilyen személyes adatot nem tettem publikussá, de azért nem örülnék neki, ha valaki olvasgatná a személyes dolgaimat :S

2012. okt. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy a jelszót már gyakorlatilag akárki feltörheti"


azért ezzel veszekednék...

2012. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már miért ne lehetne feltörni valaki adatlapját? Az a sok ember, akivel megtörént, az csak kitalálja? De az lenne a kérdés, hogy az ellenőrző kóddal mennyire biztonságos a profil.
2012. okt. 1. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ember? Én egy ilyet se ismerek. Jó biztos van pár b*lfasz, aki ilyen fake adathalász oldalaknak bepötyögi a facebook azonosítóját meg jelszavát, de ez nem azonos a feltöréssel. lehet hogy túl egyszerű volt a jelszava vagy kilesték neki, de ez nem az fb hibája. Feltörni már csak azért sem könnyű dolog, mert egy sereg profi kyber biztonsági emberke dolgozik rajta naponta.
2012. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem azoknál fordul elő a feltörés, akik valamilyen szinten sárosak. Amúgy meg nem hiszem hogy akárki is érdeklődéssel olvasgatná a személyes dolgaidat, vagy azt, hogy milyen intenzitással beszélsz ki másokat a háta mögött. :)
2012. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!