Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem egy videót...

Feltöltöttem egy videót Youtube-ra de nem játssza le másoknak mit csináljak?

Figyelt kérdés
"A videó BBC Worldwide anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt." állítólag ezt írja ki, de nem tudom hogy mit csináljak hogy nézhető legyen..sehol nem találom hogy mit kéne csinálnom.. segítenétek?

2012. okt. 3. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Semmit, töröld le, ha le van tiltva, csak te láthatod.
2012. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó, de én szeretném ha fent lenne, de nem tudom hogy csináljam h ne írjon ilyent ki, és mások is láthassák..:/
2012. okt. 3. 20:22
 3/5 anonim válasza:
Ember , te "érteni magyar beszéd???" Amit egyszer a youtube letiltott, azt letiltotta, szóval rajtad kívül senki nem láthatja. Verheted a fejed a falba, vethetsz kecskebukát, fenyegetőzhetsz bombariadóval ...a lényegen nem fog változtatni.
2012. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem amit írtál..

Letöröltöm..értem hogy letiltották..

De másnak is van fent ilyen videója, vagyis ehhez hasonló, És ha újra feltölteném, akkor nem tudom hogy mit csináljak hogy ilyet ne írjon ki..másnak láthatóan semmi gondja a videójával..:/

2012. okt. 4. 14:00
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

ne tölst fel jogsértő anyagot, és nem tiltják le.

ennyi...

2012. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!