Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letölteni egy...

Hogyan tudom letölteni egy honlapról a beágyazott silverlight videókat?

Figyelt kérdés

Akár chrome vagy firefox bvítmény is jó lenne.

Pl. ezt szeretném letölteni: [link]



2012. okt. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy leírás, hogy Orbit Downloaderrel le lehet tölteni.

[link]

Más oldalakon eléggé megoszlanak a vélemények. Van akinek sikerül, és van akinek nem.

Egy próbát megér, ha még ezzel nem próbáltad.

2012. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orbitos letöltés is működik, de nálam a lenti megoldással sokkal gyorsabban jött le, bár bonyolultabb is kissé.


Firefox downloadhelper + a hidownload progi kell hozzá.

Elindítod a lejátszást, a downloadhelper aktiválódik (színes lesz) a jobbalsó sarokban, katt rá és letöltöd az .ms-asf kiterjesztésű 1kB-os fájlt, amit aztán megnyitsz (társítasz) a jegyzettömbbel. Abban látni fogsz egy urlt, pl. így néz ki:

<ASX VERSION="3.0"><PARAM NAME="Prebuffer" VALUE="true" />

<ENTRY>

<REF HREF=" [link] />


</ENTRY>

</ASX>


Elindítod a hidownload progit, kijelölöd, vágólapra teszed az urlt (másolod), zöldplusz gombbal hozzáadod a letöltést, és vársz, mert kb. 1 perc mire elindul a letöltés (zárd be azt az oldalt, amit letöltesz!). Nekem a linkedről egy bő 8perces, 38 MB-os, 1920x1080-as WMV jött le. Letöltés: 20Mbps ~2perc - 3letöltési szálon

Orbittal:~7perc 50-100kbps

2012. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orbitot próbáltam, a másikat még nem, este rápróbálkozok...
2012. okt. 4. 10:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült a 2. verzióval, köszi
2012. okt. 30. 16:28
 5/5 anonim válasza:
-
2013. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!