Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most Youtube partner lettem...

Most Youtube partner lettem vagy sem?

Figyelt kérdés
Az van hogy régóta érdekel ez a YT partner dolog, 2 évembe telt mire felépítettem egy csatornát, leginkább régi 60s 70s zenékkel foglalkozok,és ezeket töltöm fel. Mindez ugye nem saját anyag,ezért egy idő után kezdtem kételkedni hogy erre tuti hogy nemfogom megkapni,mert ilyeneket bárki feltölthet. Most ott tartok hogy van 940 feliratkozóm,rengeteg kommentet,üzit kapok az emberektől. Az elmúlt hónapokban próbáltam rámenni arra az opcióra hogy partner lehessek, de azt írta ki mindig hogy az én országomban nem elérhető. 3 nappal ezelőtt ismét megpróbáltam és továbbengedett. A videóim nagy részénél megjelent a kis dollár jel(bevételt hoz szöveggel)...természetesen megcsináltam a GoogleAdSense fiókomat,le is ellenőrizték és látom hogy szépen lassan pörög a HUF számlálóm:) Viszont az a problémám hogy semmi más extra dolog nem jelenik meg ami a partnerséghez tartozna a tudomásom szerint, tehát nemtudom fejleszteni a csatornámat...háttér,ikon meg stb,még mindig ugyanazok a régi beállítások vannak.Semmi nemváltozott, csak annyi hogy pénzt tudom keresni. Szerintetek ilyenkor most mivan?
2012. okt. 4. 02:05
 1/3 anonim válasza:
nem értem a problémád.Ha pörög a huf,és tovább engedett,amit eddig ugye nem,akkor ergo megválaszoltad a kérdést,miszerint igen oje partner vagy:)grat
2012. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem lettél partner,akkor alákéne irnod nem egy szerződést.

Ezt hivják AdSense-nek. Minimális pénzt kapsz a nézettségért,ha yt partner lennél akkor alapból megjelennének amiket mondasz(ikon pl)

szóval nem:)

2012. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!