Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Hogyan tudnám megcsinálni...

SOS! Hogyan tudnám megcsinálni, hogy a youtube-on legyen hangja a videóknak?

Figyelt kérdés
Lejátssza a videót, de nincs hang, biztos nem a hangfal a rossz, légyszi aki tud segítsen!:)
2012. okt. 4. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Javítsd meg a hangfalat!
2012. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húzd fel a video alján a hangerőt...
2012. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Helyezd vissza a füledbe a hallókészülékedet:D
2012. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hogy ez nekem nem jutott eszembe-.-'
2012. okt. 4. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:
3 közül ugyan melyik? :D
2012. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyikse-.-' Jelenleg amúgy nem igazán értékelem a humort,de ha valaki tényleg tudna segíteni, azt megköszönném
2012. okt. 4. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit vársz tulajdon képen? Valaki távolról rámutat, hogy "oda kattints" és megjavul v. azt, hogy valaki lesz olyan jó és felsorolja neked az 1000 lehetőség mindegyikét, ami a hiba forrása lehet?

Melyik böngészőben próbáltad? Melyik flash verzióval. Egyáltalán flash v. html5? Hangkártya driverek fenn vannak? Keverőpult jól van beállítva?

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, egy olyasmi választ, hogy : " Szia, nekem is volt ilyen, akkor ide meg ide kattintottam, és jó lett, remélem neked is jó lesz szia" Tehát valami ötletet, aki meg csak annyit tud írni, miután leírtam hogy nem a hangfal a sz*r, hogy javítsam meg a hangfalat, attól azt hogy ne írjon.
2012. okt. 4. 13:15
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha esetleg te értesz hozzá akkor : mozzillával próbálom, és nem tom melyik flash verzió, fogalmam sincs hogy kellene frissíteni, vagy hogy az előzőeket hogy kéne letörölni, de rajta vagyok az ügyön.
2012. okt. 4. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a kérdésekre sem válaszolsz, akkor hogy írjon bárki használhatót?

Más eszközzel próbáltad már a hangszórót?

2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!