Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome probléma! Olyan oldalak...

Chrome probléma! Olyan oldalakat az elözményben amit nem is néztem, de gép elött voltam, gmail és facebook nem jegyzi meg a gépemet, ha kilépek a chromeból s vissza, folyamatosan új kódot kér telomra, hogy betudjak lépni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Eddig is kért kódot de 30 naponként.Tudjátok,telefonra kapod a belépö kódot,hogy senki se tudjon belépni a tudtod nélkül.Ez van face és gmailon is.HIába van beállitva hogy jegyezze meg az elözményeket,s az adott oldalakat nyissa meg újra,nem jegyzi.Azt hiszem egy hónapja még minden rendben volt.Szedjem le újra chromet lehet akkor megoldodna?

2012. okt. 4. 11:59
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:
Nem, nem oldódna meg. De miért is kellene megoldódnia? Gondolj csak bele, te kinyomod a gépet. elmész otthonról, a csajod bekapcsolja, visszaállítja a böngésző előzményeiből a fészbukodat, és már olvas is, mi értelme lenne ilyen formán a biztonsági kódküldésnek? Ez így működik jól!
2012. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.A csaj én vagyok.2.Egyedül lakom.s egész nap ÉN ülök a gép elött nem más.Nincs feltörés stb.Valamiért a chrome törli a sütiket,még akkor is ha ez nincs beállitva.Ha irsz legközelebb légy oly szives ne ennyire felületes flegma választ adni,köszi:)
2012. okt. 5. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!