Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letiltani a...

Hogyan tudom letiltani a felugró reklám ablakokat Google Chrome-on? A súgóban már utána néztem, és minden a helyén!

Figyelt kérdés

Két napja bármilyen oldalt nyitok meg /pl. most ezt is/,a bal alsó sarokban feljön valamilyen reklám,és az idegeimre megy,hogy folyton zárogatnom kell!!! A súgót néztem,és minden úgy van beállítva,ahogyan kell.

Valami használható tipp?



#letiltás #Google Chrome #felugró reklám ablak
2012. okt. 4. 12:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

böngészőnél 3 vonal > beállítások menü

adatvédelem >

tartalom beállítás>

Harmadik féltől származó cookie-k és webhelyadatok tiltása oda pipálni

kész

ezzel mented és nem ugrálnak az ablakok

Semmi más programot nem kel letőlteni

2014. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
4%

Jajj emberek.


1.) Használj FireFox-ot (firefoxból is a 22.-es verzió)

2.) Mi a jó abban a tetű lassó chrome-ban?

3.) Szerintem a problémát egy plugin okozza, mert amikor telepítetted azt a jó flash-es lejátszót, akkor nem vetted le a pipát, hogy ne települjön az ajánlott tartalom...


1.1.) A chrome és az összes olyan böngésző ami chrome motort használ lassú, jelentést küld a google-nak és még sok más cégnek, hogy aztán ilyen remek személyre szabott reklámokat dobáljanak a szerencsétlen/gyanútlan böngésző ember arcába. LASSAN TÖBB REKLÁMOT LÁTOK MINT VALÓS TARTALMAT. Szégyen... :(


Javaslom a 2014-es avast!-ot ami ad egy plugint ahol be tudod kapcsolni, hogy a cégek ne tudják követni, hogy mit és mikor nézel. Meg még ott az AdBlockPlus, az is hasznos.

2014. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beleznay Beatrix válasza:

sziasztok


alap: probléma ugyan az ami a főcímbe....

valószívű, a daemon tools letöltésénél érkezett.....


de, semmi nem oldja meg amit eddig irtattok:

1, adblock - nem engedi települni - elindul majd kiírja : network failed

2, beállításoknál kipipáltam amít írtattok: 3 fél felugro ablak ..... semmi

3, letöltöttem a Firefoxot . ugyan úgy Teli google reklámmal


Hogyan tovább


ja letöltöttem a spybot -ot, lefuttattam .- semmi

2015. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mitnyik János válasza:
Sziasztok! Én is ezzel szenvedek egy kis ideje pedig van blokkolóm is és ennek dacára is előjönnek azok sok reklámok! Pedig a blokkoló teszi a dolgát! És az itt leírtak alapján a bővítményekben találtam olyanokat amit én nem töltöttem le hogy a fenébe kerültek oda nem tudom! Kitöröltem őket és csodát láttam nem jöttek elő azok a reklámok! Én is köszönöm azoknak akik tippeket adtak!!!! Tisztelettel, M János!
2015. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!