Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészőben írt és elveszett...

Böngészőben írt és elveszett szöveget hogyan tudnék visszahozni?

Figyelt kérdés

Épp írtam egy weboldalon egy levelet valakinek, amit fárasztó volt begépelni (matek). Aztán el akartam küldeni, de akkor kiderült, hogy lejárt az időkorlát, és kiléptetett az oldal, így mielőtt elküldte volna a levelem, ahelyett behozta a kezdőoldalt.

Kérem segítsen valaki, mert ez elég rosszul érintett, hogy nem Ctrl+C-ztem, és most odalett 1,5 óra munkám.



2012. okt. 4. 22:33
1 2
 1/20 algopirin ***** válasza:
23%

sehogy...

máskor legalább notepad és néha save, majd megtanulod előbb-utóbb

2012. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kössz, problémamegoldási javaslatot vártam, nem kioktatást. Szerinted nélküled nem okultam így is belőle, hogy ne bízzak a gépben?
2012. okt. 4. 22:43
 3/20 Komplikato ***** válasza:
51%

Elvileg sehogy. Nekem rejtélyes módon az Opera fagyás esetén kb. minden 5-ik alkalommal a szöveget is visszateszi. Persze soha nem akkor, mikor oldalak tűntek el. :D

Szerkeszd meg szövegszerkesztőben vagy legalább notepadban és ments rá minden 4-5 sor után. Ha kész akkor küld el.

2012. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 algopirin ***** válasza:
51%

Nem a "gép" a hibás, az oldalon járt le az időkorlát az meg a figyelmetlenséged miatt volt.

Nem kioktatás, csak hogy ez így működik, bármikor lehet egy áramszünet és lehet több órányi melód megy kárba ha ilyesmikre nem figyelsz.

Gép nem hülye és nem gondolkozik csak annyira megbízható és működik jól amennyire az "irányítója" az egy eszköz van aki vésővel és kalapáccsal egy szöget se tud beverni és van akinek meg szobrot is sikerül vele faragni.

2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ezt már sehogyan sem lehet.


Tanulság: máskor a hosszú írást szövegszerkesztőben, jegyzettömbben írd.


Én is jártam már így, nem is egyszer :(

2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó válaszoló! :)

Igen, szoktam én is ezt csinálni, csak most nem volt kedvem, mert belefáradtam, hogy beírogassam a függvényeket érthető módon. Na mindegy, újraírom a levelet. Talán így jobb is lesz, hogy nem olyan hosszú, és célratörőbb.


Még annyi, hogy azért, ha a gép annyi mindent megjegyez, akkor jó lenne, ha ezt is megjegyezné, legalább amíg be van kapcsolva. :/

2012. okt. 4. 22:53
 7/20 A kérdező kommentje:
az utolsó előttinek írtam az előbbit, de a jelenleg utolsónak is köszi :)
2012. okt. 4. 22:53
 8/20 A kérdező kommentje:

Tudod, mi az érdekes algopirin? Ha olyan okos vagy, akkor miért támogatod azt a megoldást, hogy "nincs megoldás"?

Miért van az, hogy ezen a GYK oldalon, ha a vissza gombot nyomkodom, akkor behozza azokat a válaszokat, amiket az imént írtam a válaszolóknak válaszként??

Örülök, hogy jó a logikád, és ezt szereted megmutatni, mert én is ilyen okoskodó vagyok, de azért néha a problémamegoldásra is koncentrálhatnánk, ha már az volt a kérdés, nem pedig a megelőzés. Direkt odaírtam, hogy bánom, hogy nem mentettem el a szöveget. Ebből nem egyértelmű, hogy tudom, hogyan előzhettem volna meg a bajt? Mert én azt reméltem, hogy nem fognak ("legközelebb megtanulod" típusú) szemrehányásokat és irreleváns válaszokat írogatni, ami engem most nem érdekel.

Tudom, hogy nem a gép a hibás, hanem én, mert azt reméltem, hogyha az iwiw-en ha lejár az időkorlát, és levelet küldök, akkor visszalépés után ugyanúgy el tudja küldeni a levelet. Szomorú, hogy elvártam ugyanezt egy EGYETEMI tanulmányi rendszertől is, ahol szintén fontos lenne, hogy a levelek ne vesszenek csak úgy el. De az iwiw-en erre jobban figyeltek, és ez nem a gép hibája, teljesen igaz.

2012. okt. 4. 23:03
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
a wordben megoldották, nekem 5 oldal töriesszé után fagyott be a szar,de szerencse hogy 5 percenként ment,úgyhogy max 4perc 59 másodperc ment kárba...:P
2012. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 algopirin ***** válasza:
51%

Ha jó matekos vagy, gondolom így van akkor még esetleg programozási alapismereteid is lehetnek ha már függvényeket magyarázol sokoldalas levélben, nagyjából kéne tudnod mi az a cache és hogy nem igazán csak a gépedtől függ ha egy adott weboldalon írsz valamit és "megmarad" vagy sem.

iwiw meg nem " EGYETEMI tanulmányi rendszer" valami oka biztos van hogy így működik, de szólsz az üzemeltetőinek biztos meglesz a logikus magyarázatuk miért így van.

Problémamegoldásnak meg oda írtam hogy "sehogy", rugózhatsz rajta reggelig de akkor is így van.

Amúgy meg bocsánat hogy megválaszoltam a kérdésedet.

2012. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!