Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet hogy tudtom nélkül...

Lehet hogy tudtom nélkül regisztráltam myspace-re?

Figyelt kérdés
Egyszer facebookon egy zenész oldalán megnyitottam egy linket, ami átirányított myspacere, és ott megnéztem 1-2 klippet, majd kiléptem. Ezeket megosztotta fb-on az idővonalon. Később elkeztek nekem e-maileket küldeni, hogy xy előadónak megnyelent egy úgy száma, és nézzem meg myspacen, plusz link. Sosem nézem meg ezeket. Most viszont arról kaptam értesítést hogy egy lány bejelölt ismerősnek, jelezzek valamit vissza. Nem tudok belépni, mert nem adtam meg adatokat magamról, nincs jelszóm, semmi.
2012. okt. 5. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Átirányítással szereznek új tagokat. Ügyesss...
2012. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sikerült belépnem, a fb-on keresztül, szépen csinált nekem egy profilt, és még az akkori fb-os profilképemet is áthozta kb 4 pixelből álló képként. Kértem hogy töröljön, nagy nehezen küldött egy e-mailt, hogy igazoljam vissza. Erre kérte, hogy adjam meg a regisztrációkor használt e-mail címem, ami viszont nincs, szóval nem tudom törölni magam... Mindegy, van egy profilom adatok nélkül, amibe többet nem lépek be. Undorító egy oldal..
2012. dec. 14. 09:24
 3/6 anonim válasza:

Én is így jártam!!!!!!!!!!

Egyszerűen nem tudok belépni mert nem is regisztráltam, de akkor nem tudom magam sehogy letöröltetni onnan? Nekem is van fényképem fent és egészen addig nem értettem, hogy történhetett meg ez, míg a Te írásodra nem találtam rá!!!

Esetleg sikerült azóta törölni magad?? Mert én nagyon szeretném,csak nem tudom hogyan!!!!

2013. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fb-on keresztül sikerült belépnem, és kértem a törlést. Erre elkezdett problémázni, és vagy 3 megerősítő e-mailt küldött. Aztán kérte a jelszavam, ami nem tudom, hogy mi, mert soha sem adtam meg, a fb-os pedig nem volt jó. Szóval töröltem a profilomból az összes adatot, meg titkosítottam, képet kivettem, és maradtam tag. Undorító egy oldal...
2013. márc. 7. 09:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, ezt már egyszer leírtam :DDD Szóval nem tudtam, csak rejtettem a profilt...
2013. márc. 7. 09:29
 6/6 anonim válasza:
Szia :) Hogyan lehet levenni a képet róla, és rejteni a profilt? Én is szeretném ezt meg tenni!! Köszi a választ előre is :D
2013. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!