Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem pofátlan már szerintetek...

Nem pofátlan már szerintetek az ennyire nyomulós reklám?

Figyelt kérdés
Ha megnyitok egy oldalt, épp, hogy elolvasok pár szót, majd elém kúszik egy reklámablak. Bezárom, de még mindig nem jutok el a cikkig, mert az lekúszik és még megjelenik egy banner. Aztán ha már azt is volt türelmem kivárni, akkor elolvashatom a cikket. Egyik nap az verte ki legjobban a biztosítékot, amikor böngészem a startlap híreket (bár mellékesen megemlítem, azok is egyre haszontalanabbak) egyszer csak "hátra dől" az egész lista és megjelenik a helyén egy reklám. Ok. értem én ,hogy ebből is élnek, de azért már kicsit sok. Vagy csak én vagyok kriminális? Érthető ez?
2012. okt. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__34..


Egyre többen tiltják le őket, mivel lassan több a reklám mint a tartalom. Ha blokkolót használsz akkor nincs panaszalap.

2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

startlap eleve felejtős...mert csak

Amúgy meg flasblock meg adware block vagy társai minden böngészőhöz léteznek már ilyen pluginek, és sokkal "tisztábbak" lesznek az oldalak, ha meg kell szinte mindegyiket be lehet "tanítani" vagy az adott oldalon engedélyezni és kész.

Jó múltkorában nem az én gépemről jöttem fel és meglepődtem itt is mennyi reklám van, ok. valamiből fent kell tartani az oldalt meg közöm nincs hozzá de azért szerintem néha már túlzás, főleg hogy lehet pont olyanokhoz nem jut el akik esetleg célközönség is lehetne mert eleve mindent blokolnak, pont az ilyen miatt.

2012. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elolvastam a linket kérdéshez tartozó hozzászólásokat, eszembe sem jutott, hogy vírus is lehet az oka. Utána nézek.
2012. okt. 5. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
*linkelt
2012. okt. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!