Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy elég kínos kérdéssel...

Egy elég kínos kérdéssel fordulok hozzátok. Egy MMORPG játékba játszok és kiraboltak. Tudom az illető IP címet. Hogyan tudom vissza szerezni a dolgaimat?

Figyelt kérdés
Valami keylogger vagy valami segitségével hogy tudhatnám meg a kódját? hogy vissza szerezhessem a dolgaimat? (elég nagy értéket lopott el tőlem...)?
2012. okt. 7. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejelented a játék üzemeltetőjénél, de azért lelkiekben készülj az érzékeny búcsúra!
2012. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom az illető IP címet..haha :D
2012. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni.

Szólj a játék adminjainak/tulajának hátha, de ne reménykedj nagyon.

2012. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ip címével sajnos semmit nem érsz el, az esetek nagy részében a kliens ip cserélődik a bejelentkezések alkalmával. de amúgy sem tudsz tenni semmit. adminoknak jelented, hogy kiraboltak. ha tudsz, küldj róla képet, vagy valami bizonyítékot, mert annak hiányában nem fognak kicsi az esély, hogy segítenek, bár ez játékfüggő.
2012. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kocka
2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!