Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla, Opera, miért szaggatn...

Pink07 kérdése:

Mozilla, Opera, miért szaggatnak benne a videók?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az Mozillát használok, de az összes videomegosztó oldalon, ahol videókat lehet nézni, youtube,indavideo...stb, szinte lehetetlen nézni a videókat. Lefagy a videó, lelassul, szaggat..-, még a böngésző is lefagy. Leginkább a mozilla csinálja, az operában csak lassu, és szaggatnak a videók. A google chrome az nem csinálja ezt.. vagy csak is néha.

A legfrissebb adobe flash player van a mozillán, de még is ez csinálja. A google chrome, azt tudom, hogy neki nem kell ez a kiegészítő. Akkor könnyen mondhatnám, hogy az adobe flash player a ludas, és lehet, hogy az is.

Viszont ez a probléma azóta történik, miután az UPC felemelte 50mb internetre a netet.

AZ én elméletem, az az, hogy túl ilyen... akadozva tölti fel a azt a fehér csíkot a videónál, és ettől behal a böngésző. Mert hol gyors felviszi a negyedét, majd lassabban egy-két centit, majd megint gyorsan.



2012. okt. 7. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
a youtubén ha 720p rakom és 1080p akkor szaggat, ha simán van, akkor nem csinálja.
2012. okt. 7. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez van,szintén csak hd-ben.nem elég gyors a géped hozzá.várd meg amíg letölti a videót,és utána kezd lejátszani.nekem ha letöltötte akkor tökéletes.és még ellenőrizd,hogy a hardveres grafika gyorsítás be van-e kapcsolva a flash-hez.
2012. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amíg nem 50mb intenrentem volt, hanem csak 16mb, akkor simán ment minden még hd-ben is. :)

de azt a hardveres grafika gyorsítás hol lehet bekapcsolni?

2012. okt. 7. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,azért lassú,mert 16mbit-et elbírta a proci,az 50 viszont sok neki,ez lefoglalja,és emiatt lassú.nekem egyébként meg pont úgy van,hogy operán tökéletes,chrome-ban meg szarakszik.
2012. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!