Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy mindenütt...

Miért van az, hogy mindenütt ahol eddig automatikusan be voltam jelentkezve ( tehát úgy jött be a weboldal) ott most hirtelen mindenütt be kell jelentkeznem hogy pl. írni tudjak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg lejart a cookie (süti) szavatossaga, ez egy kis feljegyzes amit a weblapok es a bongeszoprogramog kuldozgetnek egymas kozt, es a bongeszod tarolja. Egy ilyen suti tarolhat barmit, peldaul, hogy be vagy lepve, mi a neved, stb. Altalaban adnak neki egy ervenyessegi datumot.


Tobbet itt olvashatsz rola:

[link]


Persze sok mas fele keppen is megoldhato a webprogramozasban, hogy "ervenyessegi" idot adjanak a felhasznalohoz, es kulonbozo bongeszok is maskepp mukodnek, peldaul Firefox ha jol tudom tarolja a "session" informaciokat, de gondolom ennyire melyen nem akartal belemenni...:D

2009. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja elfelejtettem valamit, folytatom... :D


Ha hirtelen egyszerre az osszes weblapon ez tortent, akkor valoszinubb, hogy az osszes cookie torolve lett, vagy at lett allitva a bongeszod, hogy ne tarolja a cookie-kat. (ez valahol a eszkozok/beallitasok menu alatt van, ha explorered van).

2009. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nem állítottam át semmit..... nem törltem semmit....

Wikipédiát olvasva talán vírus? De nem mentem semmilyen olyan oldalra amely veszélyes lett volna. Ugyanott vagyok ma is ahol tegnap is voltam.

2009. aug. 5. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen rendszer karbantartó programot nem futtattál le véletlenül? Mert azok szokták törölni az automatikus belejentkezéshez tartozó adatokat is, mint fölösleges file-t.
2009. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!