Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le tudom tiltani valahogy...

Le tudom tiltani valahogy azokat a Facebook-os alkalmazásokat, amiket korábban engedélyeztem? Másokat ismerősömnek jelölgetős vírus miatt szeretném.

Figyelt kérdés

Talán 3 olyan alkalmazás van, ami közzétehet a nevemben és hozzáférhet az adataimhoz. Ezeket anno azért engedélyeztem, mert néhány ismerős szavazatért kuncsorgott és csak így engedett szavazni a rendszer. Nemrég elszabadult egy "ismerkedős" vírus, nagyon sokan igazolják vissza, hogy ismernek, miközben be sem jelöltem senkit. Sokak szerint az ilyen hülye alkalmazások miatt történhetett.

Próbálom törölni őket, de letiltani csak úgy lehet, ha kapcsolatba lépek az alkalmazásokkal, hogy töröljék az előzetesen rólam tárolt adatokat. Tényleg csak ez az egy út létezik?



2012. okt. 8. 13:36
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:

Privacy settings -> Ads, Apps and Websites


Itt tudod törölni az appokat.

2012. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, nem találok ilyet, magyar nyelvű a Facebookom. De attól még, hogy törlöm őket, mindig kiírja, hogy vegyem fel a kapcsolatot az alkalmazással, hogy töröljék az adataimat, melyeket előzetesen megadtam nekik.
2012. okt. 9. 15:48
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt is van:


Ez el fogja távolítani az alkalmazást a fiókodból, a könyvjelzőid körül és az általad használt alkalmazások listájából (a beállításoknál találod). Tudj meg többet.

Megjegyzés: Játssz a Meskával! továbbra is rendelkezhet az adatokkal, amiket megosztottál vele. További részletekért ezen adatok eltávolításával kapcsolatban kérjük vedd fel a kapcsolatot vele: Játssz a Meskával!, vagy látogasd meg a(z) Játssz a Meskával! Adatvédelmi Irányelvekot.

Delete all your Játssz a Meskával! activity on Facebook

2012. okt. 9. 15:50
 4/4 anonim válasza:
És ha egy alkalmazás beállításainál eltávolítottam azt, hogy közzétehet a nevemben, de vissza szeretném állítani, akkor azt hogy tudom megtenni? Van egy olyan opció, hogy az 'Alkalmazás továbbá képes:' és ott a 'Közzétehet a nevemben' mellett az 'x'-el eltávolítottam, viszont most vissza szeretném állítani, de sehol sincs már ez a 'Közzétehet a nevemben' opció... Már letöröltem az alkalmazást is és újra visszaállítottam, de továbbra sincs ott ez a lehetőség. Valami ötlet esetleg?
2013. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!